INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Deset vodáckých dovolených za námi
Brno
15.7.2016 10:10Jana Pletkova

Deset vodáckých dovolených za námi

Vodácke výpravy organizované brňákmi pre INRI Brno i pre ostatných nebrnenských vodných nadšencov majú už dlhoročnú tradíciu. Tohtoročným Hronom sa teda oslávilo desiate výročie splavovania rôznych riek.

Začal to ešte kedysi Martin Lindtner, ktorý zaučil Honzu Havelku, ktorý to potom kompletne po ňom prebral.

Za tú dobu sa vystriedali rôzne vodácke party, splavovali starší i mladší, a navštívili sme rôzne rieky: Sázavu (2007, 2011), Vltvau (2008, 2013), Ohři (2009, 2012), Otavu (2010, 2015), Berounku (2014) a posledne i slovenský Hron (2016).

Zážitkov je každý rok spústa, ani sa to nedá všetko spomenúť. Ale aby ste mali aspoň trošku predstavu, tak vymenujem pár vecí, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou týchto týždňov: pohoda na vode, táboráky, stany, pozmenené hygienické návyky (nie v každom kempe sú použiteľné sprchy), ranné a večerné zamyslenia, návštevy hradov, zámkov, zrúcanín, múzeí, sem-tam niekto vracia z úpalu alebo z pokazenej vody, dobrodružné jezy, prenášanie vody, vyhýbanie sa šutrom vo vode...a dalo by sa pokračovať. Musíte to zažiť no Usmívající se

Pozrite si sami fotky, a načerpajte z nich trochu atmosféry.

FOTKY Z LETNÝCH DOVOLENIEK

Okrem týždenných letných dovoleniek sa uskutočnilo aj pár jednodenných splavovaní: posledný úsek Sázavy (2012), a rieka Jihlava - vypúšťanie priehrady Mohelno (2014, 2015, 2016 - nie zo všetkého existujú fotky).

Jednodenné vody sú ochudobnené o stanovanie, celý program (včetne táborákov, zamyslení, prehliadok pamätihodností, atd), ale o to sú ľahšie na organizáciu, a viac ľudí je ochotných jeden deň ísť za dobrodružstvom, keď vie, že večer sa pekne osprchuje doma, a vyspí vo svojej posteli. Na poslednej jednodennej vode nás bolo až 35!

Je už celkom tradíciou, že keď splavujeme Jihlavu, tak to spolu zakončíme v miestnej Ivančickej pizzérii spoločným obedom.

FOTKY Z JEDNODENNÝCH VÔD

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

2. září

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2347 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál