INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Za krásami Malé Fatry
Ostrava
12.6.2018 13:03Lenka Havelková

Za krásami Malé Fatry

O prodlouženém víkendu v červenci (5. – 8. 7.) společně vyrazíme na Malou Fatru. Pokud jste tam ještě nebyli nebo chcete do její krásné přírody znovu zavítat, přidejte se k nám – ať už jste odkudkoliv.

Ve čtvrtek vyrazíme z Ostravy v 10 hodin. Mimoostravští se buď připojí ke společné cestě, nebo se potkáme ve 12 hodin na parkovišti ve Vrátné dolině. Odtud vyjedeme lanovkou na Chleb (buď dole nebo na horní stanici lanovky mohou ještě zájemci poobědvat) a navštívíme vrcholy Veľký Kriváň a Chleb. Přespíme v Chatě pod Chlebom, v pátek ráno se vrátíme na červenou hřebenovku a budeme pokračovat přes Steny, Poludňový grúň, Stoh a Veľký Rozsutec až k Malému Rozsutci. Potom sejdeme po modré turistické značce Jánošíkovými dierami až dolů do Těrchové (páteční trasa má délku asi 17 km).

Zbývající dvě noci přespíme ve sboru CASD v Žilině. V sobotu navštívíme bohoslužbu v Martině a odpoledne se půjdeme někam projít. V neděli nás čeká výlet na zříceniny Starý hrad a Strečno, v případě času i na nedalekou rozhlednu Špicák. Kolem 16. hodiny vyrazíme zpátky do Česka a kolem 18. hodiny dorazíme do Ostravy. Účastníci např. z Brna mohou z Žiliny pokračovat svým směrem a být doma kolem 19. hodiny.

V Chatě pod Chlebom budeme spát na půdě na zdejších matracích, ale ve vlastních spacácích. Ty tedy budeme muset tahat ve čtvrtek a pátek s sebou. Stejně tak budeme muset nějak pořešit i jídlo (najíst se dá i přímo na chatě, ale svačinka na páteční oběd se bude hodit). Ve sboru v Žilině budeme kromě spacáků potřebovat i svoje karimatky.

Malá Fatra je nádherná, a pokud nám vyjde dobré počasí, máme se na co těšit :-)

CENA

 • cca 1.170 Kč
 • zahrnuje dopravu z Ostravy (cesta autem + parkování), ubytování, lanovku a vstupné na zříceninu
 • stravu si zajišťuje každý sám

PŘIHLAŠOVÁNÍ

 • do 1. července zde
 • do stejného termínu je nutné zaplatit zálohu 500 Kč
 • maximálně 15 účastníků

PROGRAM

 • čtvrtek: cesta na Slovensko (dopoledne), Veľký Kriváň, Chleb
 • pátek: hřebenovka (Stoh, Rozsutce), Jánošíkovy diery
 • sobota: bohoslužba, odpolední procházka
 • neděle: výlet na zříceniny Starý hrad a Strečno, cesta do Česka

BLIŽŠÍ INFORMACE

pozvánka na výšlap

Plánované akce

 • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.107 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál